Lista de candidaţi repartizaţi ce provin de la SCOALA GIMNAZIALA din judetul ARGES
Sortaţi descrescător după media de admitere
       
Index Numele candidatului Judeţul în care
a candidat
Liceul în care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
                   
1 MALITA G. MIHAI- ADRIAN ARGES LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" Matematica-Informatica                    
2 TANASE T. ROBERT-ADRIAN ARGES LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" Stiinte Sociale                    
3 STANA N. ANDREI-DANIEL ARGES LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" Stiinte Sociale                    
4 IANCU V. ALEXANDRU-MIHAI ARGES LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" Industrie alimentara                    
5 MARINESCU C. ALIN GEORGIAN ARGES LICEUL TEHNOLOGIC DACIA Mecanica                    

 

 

Lista de candidaţi care provin de la SCOALA GIMNAZIALA din judeţul ARGES
 
       
Index Numele candidatului Judeţul în care
a candidat
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba română
Nota /
Media la
matematică
     

1 MALITA G. MIHAI- ADRIAN ARGES 9.43 9.20 9.66 8.50 9.90        
2 TANASE T. ROBERT-ADRIAN ARGES 9.20 8.85 9.56 8.40 9.30        
3 STANA N. ANDREI-DANIEL ARGES 8.71 8.30 9.13 7.85 8.75        
4 IANCU V. ALEXANDRU-MIHAI ARGES 6.76 6.17 7.36 5.15 7.20        
5 MARINESCU C. ALIN GEORGIAN ARGES 6.30 5.37 7.24 4.50 6.25        

 

Data ultimei actualizări: 04.07.2012 16:21
Ierarhia Admitere 2012 pentru candidaţii ce provin de la SCOALA CU CLASELE I-VIII BOTESTI din judeţul ARGES
       
IndexNumele candidatuluiMedia de admitereMedia
EN / TSU
Media
de absolvire
Nota /
Media la
limba română
Nota /
Media la
matematică
Opţiunea 3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
opţiunea 3
Limba maternăNota /
Media la
limba maternă
1 CREMENESCU C. DENISA ROXANA 9.41 8.92 9.90 9.50 8.35 - - - -
2 NEDELCU N. NICOLETA ELENA 9.02 8.45 9.59 7.90 9.00 - - - -
3 CHITU V. ION MIRCEA 8.31 7.57 9.06 7.80 7.35 - - - -
4 IANCU V. CRINA MARIA 8.21 7.40 9.03 8.45 6.35 - - - -
5 OPREA C. DENISA GABRIELA 6.89 5.50 8.28 6.00 5.00 - - - -
6 BRINZESCU C. CRISTINA ELENA 6.46 4.80 8.12 6.55 3.05 - - - -
7 STANA I. MARIUS FLORIN 5.95 4.02 7.89 5.05 3.00 - - - -

 

 

 

 

 

 

 

Repartizare Admitere 2011 
 SCOALA CU CLASELE I-VIII BOTESTI din judeţul ARGES
 

 

 
 

Index

Numele candidatului

 

 

 

 

Liceul la care a fost repartizat

Specializarea

1

BADEA I. CIPRIAN GEORGE

 

 

 

LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
Real/Liceal/Invatamant de zi

Matematica-Informatica
Limba romana/-/(156)

2

BADEA I. SABINA GEORGIANA

 

 

 

LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi

Stiinte Sociale
Limba romana/-/(154)

3

BALU G. GABRIEL IULIAN

 

 

 

LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
Real/Liceal/Invatamant de zi

Matematica-Informatica
Limba romana/-/(156)

4

BRINZESCU C. ALIN CONSTANTIN

 

 

 

LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
Real/Liceal/Invatamant de zi

Stiinte ale Naturii
Limba romana/-/(155)

5

BUNDA T. MIHAI ROBERT

 

 

 

LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
Real/Liceal/Invatamant de zi

Matematica-Informatica
Limba romana/-/(156)

6

CHIVU N. ELENA LOREDANA

 

 

 

GRUP SCOLAR DE INDUSTRIALIZAREA LEMNULUI PITESTI
Tehnic/Liceal/Invatamant de zi

Fabricarea produselor din lemn
Limba romana/-/(207)

7

GUSOI N. ANDREI IULIAN

 

 

 

LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
Real/Liceal/Invatamant de zi

Matematica-Informatica
Limba romana/-/(156)

8

MARINESCU C. ANDREEA IULIANA

 

 

 

GRUP SCOLAR "I.G. DUCA" VEDEA
Servicii/Liceal/Invatamant de zi

Comert
Limba romana/-/(109)

9

MIHAILA V. MONICA ELENA

 

 

 

LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
Uman/Liceal/Invatamant de zi

Stiinte Sociale
Limba romana/-/(154)

10

NEAGOE I. ALEXANDRU IRINEL

 

 

 

LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
Real/Liceal/Invatamant de zi

Matematica-Informatica
Limba romana/-/(156)

11

PANAIT G. ANCUTA ELENA

 

 

 

LICEUL TEORETIC "IULIA ZAMFIRESCU" MIOVENI
Real/Liceal/Invatamant de zi

Stiinte ale Naturii
Limba romana/-/(235)

12

SERBAN I. GEORGIANA DANIELA

 

 

 

LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
Real/Liceal/Invatamant de zi

Stiinte ale Naturii
Limba romana/-/(155)

13

SOARE A. ADRIAN LUCIAN

 

 

 

LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
Real/Liceal/Invatamant de zi

Matematica-Informatica
Limba romana/-/(156)

14

TICULEASA I. EMIL DRAGOS

 

 

 

LICEUL TEORETIC "ION MIHALACHE" TOPOLOVENI
Real/Liceal/Invatamant de zi

Matematica-Informatica
Limba romana/-/(156)

 

Ierarhia Admitere 2011 
 SCOALA CU CLASELE I-VIII BOTESTI din judeţul ARGES
 

 


Numele candidatului
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
romana
Nota /
Media la
matematica

1

TICULEASA I. EMIL DRAGOS
9.14
8.55
9.74
9.20
7.90

2

BALU G. GABRIEL IULIAN
8.75
8.07
9.44
8.70
7.45

3

NEAGOE I. ALEXANDRU IRINEL
8.63
8.30
8.97
9.35
7.25

4

MIHAILA V. MONICA ELENA
8.49
7.92
9.07
8.65
7.20

5

SOARE A. ADRIAN LUCIAN
8.47
8.17
8.77
8.35
8.00

6

GUSOI N. ANDREI IULIAN
8.43
8.15
8.72
8.35
7.95

7

BUNDA T. MIHAI ROBERT
8.42
7.92
8.93
8.05
7.80

8

MARINESCU C. ANDREEA IULIANA
8.33
7.72
8.94
7.95
7.50

9

BADEA I. SABINA GEORGIANA
8.10
7.27
8.94
8.65
5.90

10

PANAIT G. ANCUTA ELENA
8.09
7.70
8.49
8.35
7.05

11

BADEA I. CIPRIAN GEORGE
8.09
7.50
8.68
8.40
6.60

12

SERBAN I. GEORGIANA DANIELA
7.76
7.25
8.27
7.75
6.75

13

BRINZESCU C. ALIN CONSTANTIN
7.26
6.55
7.98
6.65
6.45

14

CHIVU N. ELENA LOREDANA
5.90
4.97
6.83
4.55
5.40

 

Lista de candidați care provin de la SCOALĂ CU CLASELE I-VIII BOȚEȘTI din județul ARGEȘ
2010

                 

IndexNumele candidatuluiJudetul in care
a candidat
Media de admitereMedia
evaluare naţională
Media
teze nationale
Media de
absolvire
Media /
Nota la
limba română
Media /
Nota la
  Matematică
    
1 IANCU V. CORNELIA VASILICA ARGES 9.20 9.42 7.86 9.77 8.57 7.15                     
2 TUDOR D. ADRIANA ROXANA ARGES 8.40 8.32 6.82 9.23 7.70 5.95        
3 CREMENESCU M. MIHAI SANDU ARGES 8.01 8.25 6.05 8.88 6.15 5.95        
4 VULPESCU M. CONSTANTIN RAZVAN ARGES 7.89 7.82 6.10 8.82 5.70 6.50        
5 OPREA C. AMEDEO MARIAN ARGES 7.76 7.80 5.76 8.74 5.25 6.27        
6 COMAN B. ROXANA ANDREEA ARGES 7.76 7.37 6.00 8.85 7.15 4.85        
7 IANCU I. MIHAI DRAGOS ARGES 6.65 5.57 5.26 7.89 5.27 5.25        
8 STAN T. GRATIELA ELENA ARGES 6.37 5.62 4.22 7.83 4.85 3.60        
9 DUMITRACHE C. ALIN ARGES 5.92 4.35 3.93 7.70 3.87 4.00        

10       SOARE MIHAELA                                  ARGES             7.75                                                                                                       
                                                                                                                                                                                                                                                                       

 
1 IANCU V. CORNELIA VASILICA LICEUL TOPOLOVENI Matematica-Informatica    
2 TUDOR D. ADRIANA ROXANA LICEUL  TOPOLOVENI Matematica-Informatica    
3 CREMENESCU M. MIHAI SANDU LICEUL TOPOLOVENI Matematica-Informatica    
4 VULPESCU M. CONSTANTIN RAZVAN LICEUL  TOPOLOVENI Matematica-Informatica    
5 OPREA C. AMEDEO MARIAN LICEUL  TOPOLOVENI Matematica-Informatica    
6 COMAN B. ROXANA ANDREEA LICEUL TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii    
7 IANCU I. MIHAI DRAGOS GRUP SCOLAR DACIA" PITESTI Mecanica    
8 STAN T. GRATIELA ELENA GRUP SCOLAR NR 8PITESTI Fabricarea produselor din lemn    
9 DUMITRACHE C. ALIN GRUP SCOLAR "ASTRA" PITESTI Electronica automatizari    
                 10 SOARE MIHAELA      LICEUL CU PROGRAM SPORTIV PITESTI    Hanbal    
 
 
Lista de candidaţi care provin de la SCOALA CU CLASELE I-VIII BOTESTI din judeţul ARGES
2009
         
Nr Judetul in care
a candidat
Media de admitereMedia
teze nationale
Media de
absolvire
Media /
Nota la
limba română
Media /
Nota la
matematică
Opţiunea 3
(istorie/
geografie)
Media /
Nota la
opţiunea 3
Limba maternăMedia /
Nota la
limba maternă
1 BALU G. MIHAI ALEXANDRU ARGES 8.82 8.03 9.62 7.23 8.02 Istorie 9.65 - -
2 DUMITRACHE A. ANDREI BOGDAN ARGES 8.33 7.42 9.24 6.41 7.61 Istorie 9.07 - -
3 CREMENESCU S. CONSTANTIN CATALIN ARGES 7.94 7.08 8.80 5.81 7.53 Istorie 8.70 - -
4 NEDELCU N. GEORGIANA FLORENTINA ARGES 7.90 7.04 8.77 5.90 7.45 Istorie 8.52 - -
5 FLENCHES C. DIANA EUGENIA ALEXANDRA ARGES 7.73 6.62 8.85 5.78 7.22 Istorie 7.10 - -
6 CHITU V. ANDREEA MARIA ARGES 7.59 6.55 8.64 5.17 7.21 Istorie 8.00 - -
7 IANCU V. MIHAELA LOREDANA ARGES 7.13 6.09 8.18 5.68 6.20 Istorie 6.70 - -
8 PRIBOIANU I. CONSTANTIN ALEXANDRU ARGES 7.00 6.27 7.73 5.81 5.83 Istorie 8.05 - -
9 SOARE I. IONELA LAURA ARGES 6.80 5.33 8.28 4.82 4.87 Geografie 7.25 - -
10 BUNDA D. IONUT ALEXANDRU ARGES 6.72 6.12 7.32 4.81 6.61 Istorie 7.75 - -
11 VASILE P. VALENTINA ELENA ARGES 6.63 5.48 7.79 5.72 4.90 Geografie 6.17 - -
12 DRAGNESCU I. GEORGETA CLAUDIA ARGES 6.61 5.68 7.55 5.56 5.88 Istorie 5.50 - -
13 GHEORGHE F. IONUT VALENTIN ARGES 6.54 5.71 7.38 4.85 6.02 Istorie 6.80 - -
14 DRAGNESCU G. MIHAI ARGES 6.03 5.17 6.90 4.35 5.27 Istorie 6.62 - -
 
             
1 BALU G. MIHAI ALEXANDRU ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
2 DUMITRACHE A. ANDREI BOGDAN ION MIHALACHE  TOPOLOVENI Matematica-Informatica
3 CREMENESCU S. CONSTANTIN CATALIN ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
4 NEDELCU N. GEORGIANA FLORENTINA ION MIHALACHE TOPOLOVENI Matematica-Informatica
5 FLENCHES C. DIANA EUGENIA ALEXANDRA ION MIHALACHE TOPOLOVENI Stiinte ale Naturii  
6 CHITU V. ANDREEA MARIA AGRICOL MARACINENI Economic    
7 IANCU V. MIHAELA LOREDANA AGRICOL MARACINENI Industrie alimentara  
8 PRIBOIANU I. CONSTANTIN ALEXANDRU GRUP SCOLAR STEFANESTI Mecanica    
9 SOARE I. IONELA LAURA ARMAND CALINESCU PITESTI Industrie textila si pielarie
10 BUNDA D. IONUT ALEXANDRU C-TIN DOBRESCU CURTEA DE ARGES Agricultura  
11 VASILE P. VALENTINA ELENA GRUP SCOLAR STEFANESTI Mecanica    
12 DRAGNESCU I. GEORGETA CLAUDIA NR 8 Pitesti Fabricarea produselor din lemn
13 GHEORGHE F. IONUT VALENTIN  NR. 2 PITESTI Constructii  
14 DRAGNESCU G. MIHAI GRUP SCOLAR STEFANESTI

Mecanica